img

Tıp

img
Hastaneler ve Klinikler

Hastaneler ve Klinikler

Kuru Buz, biyomedikal örnekleri organları, kanı ve nakliye sırasında serin kalması gereken diğer hassas malzemeleri uzun süre korur ve normal buzdan 141 derece daha soğuk olduğu için daha uzun süre saklaya bilirsiniz. Kuru buz, tıbbi ekipmanları temizlemek için de kullanılabilir.Kuru Buz yüzeyle temas ettiğinde, hızla bir katıdan gaza dönüşür, bu gaz daha sonra yüzeydeki kirletici maddeleri temizler. Kuru buz oldukça güçlü ve ekipmana zarar vermeyecek kadar naziktir.

İlaç Taşıma ve Depolama

İlaç Taşıma ve Depolama

Aşılar ve kan çalışması gibi biyolojik numuneler sıklıkla kuru buz ile saklanır. Bu tür numuneler hassastır ve uzun süre soğuk kalması gerekir, bu da kuru buzu saklamak için en iyi seçeneklerden biri haline getirir. Ayrıca, bir elektrik kesintisi veya doğal afet varsa, bu ürün örnekleri uzun süre soğuk tutmaya devam edebilir.

Anne Sütü Taşıma

Anne Sütü Taşıma

Dünyanın en önemli gıdası olan anne sütü kimi zamanlarda depolanmak ve taşınmak zorunda kalınabilecek eşsiz bir maddedir. Bu nedenle onun bozulmadan sevkinde kurubuz size gerekli olan taşıma koşullarını sağlayacaktır.