img

Gıda Sektörü

img
Ürünü donmuş sıcaklıklarda muhafaza etmek

Ürünü donmuş sıcaklıklarda muhafaza etmek

Ürününüzü donmuş halde tutmak istiyorsanız kuru buz kullanın. Kuru Buz dilimleri, ayrı ayrı ambalajlandıklarından ve soğutucunuz veya saklama kartonunuza dağıtılması kolay olduğundan idealdir. 48 saatlik depolama için 10 kg kuru buz uygun olacaktır.
 

Ürünü soğuk sıcaklıklarda muhafaza etmek

Ürünü soğuk sıcaklıklarda muhafaza etmek

Ürünü soğuk sıcaklıklarda tutmak istiyorsanız, kapta daha az miktarda kuru buz kullanın ve doğrudan yiyecek veya içeceğin üzerine koymayın, bunun yerine bir yan bölmeye veya kuru buzlar arasında bir tür tampon veya ambalaj koyarak buz ve yiyecek.

Uzun Yolculuk ve Lojistik

Uzun Yolculuk ve Lojistik

Kuru buz, hava yolu taşımacılığında yaygın olarak kullanılır ve Sınıf 9 UN1845 etiketi ile tanımlanır. Bu etiketleri çevrimiçi mağazamızda sağlıyoruz. Ne kadar kuru buza ihtiyacınız olacağını hesaplamada yardım almak için lütfen saklama kabınızın iç boyutları ve tahmini nakliye süresi ile birlikte ekibimizle iletişime geçin. Ortam sıcaklıkları kuru buzun uzun ömürlülüğünü etkileyebileceğinden, beklediğinizden biraz daha fazla kuru buz kullanmanızı veya bir Termosafe Yalıtımlı Gönderici kullanmanızı öneririz. Bunlar iki farklı boyutta mevcuttur ve daha yüksek düzeyde yalıtım sundukları için kuru buzu daha uzun süre tutacaklardır.
Önerilen Ürün: Nugget Kuru Buz